Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Jedny bláznivý zápisky z léta 2011

27. ledna 2012 v 20:51
1) Pod našima okny roste konopí, kočka se v bazéně lehce utopí
2) Hamižní lidé, co snaží se nahrabat si do vlastních kapes co nejvíc a neohlížejí se na ty, co zmírají žalem a touhou!
3) Přepadnout vlak a rychle zmizet s kořistí,
zamotat hlavy dámám, oškubat je a poslat pryč.
Své přátele mít vždy na blízku, ale nepřátele ještě blíž,
to abys jim viděl na očích jejich zradu a faleš.
A přítele, který zradil všem nasevíruj jako hlavní chod svatební hostiny.
4) Celý náš život je jedna velká sebedestrukce, protože ve finále ničíme jen sami sebe a to, že naše chyby svedem na druhý na tom nic nezmění.
5) Spiknutí ticha - je silnější než hluk

Sen: A tohle se mi vážně zdálo! Děsivý!
,, Šťastně vypadající rodinka nakupující v supermarketu. Nasedá do auta a když po pár kilometrech všichni její členová vystoupí s auta, stanou před jakýmsi skladem či hangárem. Nastupují do výtahu s kovovou mříží a vystoupí na italské pláži plné palem. V dáli je vidět moře a pláž s bílím pískem. STŘIH.
Dcera jedoucí na koni následovaná svým otcem přijíždí k palmě na které je zavěšena mapa připomínající školní atlas. Spolu s otcem v ní listují a zjišťují, že v ní chybí stránky. Otec se tváří velice rozzlobeně, ale nic neříká. STŘIH,
Dcera vyhlížející z balkonu v hotelu volá na otce a matku, kteří stojí dole na pěšině, že jejich syn nebude nikdy moct mít děti, protože jeho černé spermie se vždy obrátí zpěv do jeho vlastního břicha. Otec prohlašuje, že jeho syn není dost dobrý na to aby měl dokonalý sex. KONEC!

Tak tohle jsou zápisky (teda spíš myšlenky, nebo jak to nazvat) z loňskýho léta. Mám je zapsaný v jednom speciálním zápisníku a jsou dolněny různejma černo - červenejma obrázkama, který přiložim v okamžiku, kdy je budu moct ve škole oskenovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama