Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Na úvod

17. února 2012 v 14:36 |  Book trailery
Ano vážení čtenáři, je pravda, že už tu máme rubriku ,,Knížky" a rubriku ,,Videa", ale book trailery jaksi nespadají ani do jedné z těchto kategorií. Navíc sem hodlám dávat book trailery na knížky, které jsem ještě nečetla tudíš je nemohu posoudit z hlediska čtenáře, ale pouze z hlediska toho, jak na mne daný book trailer zapůsobyl. Book trailer je myslím výborná záležitost. Může vás na knížku navnadit a popravdě, ještě se mi nestalo, že bych viděla book trailer na knížku, po které bych nezatoužila. Takže vám sem čas od času dám veškeré book trailery na které narazím a budu doufat, že vás některý z nich zaujme natolik, že si tu knížku třeba přečtete.
Jak už jsem kdysi psala...nehodlám do čtení nikoho nutit nebo mu tuto velice přílemnou zábavu vnucovat, to rozhodně ne. Ale jako milovník knih ráda šířím vše, co se o knihách šířit dá a snažit se tak pozvednou čtenářskou morálku a gramotnost, které je v naší zemi bohužel veliký nedostatek (na to jsou i statistiky a Česká republika si nevede zrovna dvakrát nejlíp).
Na úvod jsem se rozhodla pro něco odlehčenějšího abych vás patřičně navnadila. Tak doufám, že se mi to podařilo.

NOČNÍ MŮRY NESPÍ - SKUPINA ,,HLAVA NEHLAVA"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama