Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Anders Roslund a Borge Hellström-Box 21

27. března 2012 v 17:45 |  Moje knížky
Takže, vážení čtenáři tohoto blogu. tady máte recenzy na jednu výbornou knížku, která stoprocentně stojí za přetení. Napsali jí Anders Roslund a Borge Hellström, kteří pocházejí ze Švédska. Tento vynikající thriler vypráví příběh ženy Lydie pocházející z Litvy, kterou přivezou do stockholmské nemocnice v naprosto zuboženém stavu. Někdo jí brutálně zbičoval. Lydie se totiž stala objetí obchodu s bílím masem a byla několik let uvězněna v luxusním domě. Co se tam s ní všechno dělo? To je snad lepší ani nevědět. Současně se v knize setkáváme s kriminalisty Ewertem Grensem a Svenem Sundkvistem, kteří v nemocnici pátrají po důkazech k usvědčení nájemného vraha. Kdo je v příběhu zkutečným viníkem a kdo jen bezbranou objetí? Je dobré a zprávné pátrat po dalších důkazech a otvírat tak staré rány? Má smysl pátrat po pravdě, když může ublížit?
Na tyto otázky si odpovězte sami podle svého vlastního uvážení. Doufám, že se vák kniha bude líbit a že se pak o ní třeba podělíte s ostatními. Přeji příjemný zážitek a pěkné počtení u jednoho z nejlepších skandinávských trilerů, který už vyšel ve více než dvaceti zemích světa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama