Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Stieg Larsson - Trilogie Milénium

13. června 2012 v 12:10 |  Moje knížky
Je fakt, že sem do týhle rubriky hodně dlouho nepřispívala, ale teď už se polepšim. Za tu dobu co se tu obeila poslední knížka sem jich přečetla hromadu, takže je sem budu postupně dávat. Nemějte strach, o nic nepřídete. :D
Pro začátek, ale zvolím knížku, tedy spíše knížky, které mě totálně dostaly. Jedná se o trilogii Milénium od úžasného švédského autora Stiega Larssona, který už bohužel není mezi námi.
Knížky určitě všem vřele doporučuju protože sou napínavé do posledního písmene. Hlavní hrdinka je báječná a inteligentní a musím se přiznat, že v jejím jednání, názorech a postoji sem se docela našla a kolikrát jsem si říkala, že bych jednala úplně stejně být na jejím místě.
Celý příběh mne nadchnul a dostal natolik, že se byla ,,nucená" číst za chůze, ve škole (což dělám i normálně), v autobuse i v noci pod peřinou s baterkou. Ale ty brobdělý víkendy a noci, kdy sem se skoro nevyspala stáli za to. Takže pro milovníky napětí a dobrého čtení mám jen jediné sdělení.

PADEJTE DO KNIHOVNY A TY KNÍŽKY SI PUČTE!!! NEBO SI JE ROVNOU KUPTE TO UŽ JE JEDNO!!! ALE URČITĚ JE ZAŘAĎTE MEZI SVOJE KNÍŽKY, KTERÉ BYSTE SI RÁDI PŘEČETLI. NEBUDETE LITOVAT.


A určitě se podívetje i na filmy, které byly podle knížek natočený. Na trailery se můžete podívat při kliknutí na odkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama