Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Všímavost 2

24. června 2012 v 14:22
Ve vlaku, směr České Budějovice. V kupíčku sedim s ženskou, která čte časopis Koktejl. Má slušnej vkus na volbu časopisu. Bude jí tak kolem padesátky. Pravděpodobně o sebe docela pečuje. Svědčí o tom upravené nehty, štíhlá postava i pěkná pěstěná pleť. Má tmavě hnědý vlasy po ramena. Pěkně hustý a udržovaný. Na sobě má bílý tričko s límečkem a spoustou modrejch a fialovejch kytek a tříčtvrťáky, který by mohly bejt stějně tak vyšisle hnědý jako šedý. Divná barva. Na nohou má bílý boty s rovnou podrážkou a třema páskama přes nárt. Vypadá jako učitelka. Typla bych to na nějaký přírodní vědy, chemii nebo fyziku.Ten bílej plášt se skvrnama od kdejakýho sajraju si na ní docela dobře dokážu přesdtavit. Dokonce i ty zkumavky by k ní pasovaly. Doma má manžela a děti, který už určitě mají vlastní rodinu.

Pak je tu ještě poměrně mladej kluk. Má moc hezkej obličej. Může mu bejt tak osmnáct možná devatenáct, ale v obličeji vypadá na mnohem míň. Má krásný modrý oči a dokonalej pravidelnej a rovnej nos. Taky ruce nejsou k zahození. Nemá žádný mozoly ani puchejře takže asi nestuduje nic podobnýho jako je třeba automechanik nebo elektrikář. Spíš studuje počítače nebo něco podobnýho. Na sobě má bílý tričko s obrázkem černý šipky a tmavě hnědý tříčtvrťáky s velkym svazkem klíčů upevněnech na řetízku, kterej má přicvaknutej na kolhotách v poutkách pro pásek. Na nohou má skejťácký bot a na levý ruce pěkný hodinky. Fleš v levim uchu mu vážně moc sluší. Hnědý nad uši dlouhý vlasy má nedbale učesaný a místy mu trčí do stran. Ale jeho vzhledu to vůbec neškodí. Naopak. Je to přesně ten typ, kterej může mít každou holku na kterou si vzpomene. Ale nemyslím si, že je to nějakej extra děvkař. Na to má moc hodný a milý oči. Bude to věrnej, příjemnej kluk, kterj nezkazí žádnou srandu a svý holky si umí vážit. A určo dělá nějakej sport, protože na nohou má spoustu malých modřin, oděrek a škrábanců. Budou asi od hokejky na florball nebo možná od toho jak se po hřišti honí za kopačákem.

Ta ženská vystoupila v Planý. Kluk na chvíli usnul. Při tom vypadal snad ještě líp než za bdělího stavu. Ze spaní lehce špulil rty. Ta, která se vedle něj probouzí musí bejt moc šťastná. Vystoupil ve Veselí a já zůstala v kupé sama. Na chvíli. Pak si přised chlapík ve špinavym tričku a s báglem na zádech. Měl velkej pivní pupek a spmrděl potem. Na hlavě měl docela solidní pleš. Sednul si a začal číst Blesk. NO COMENT!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama