Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Pussy Riot - odvážný holky z Ruska

17. srpna 2012 v 21:11
Tak jo přátelé, dlouho sem tu nebyla, protože sem měla dost práce sama se sebou, ale slibuju, že teď už se svému blogu budu opět plně věnovat. A začneme jednou hodně dobrou a hlavně hodně sledovanou kauzou, které jste si jistě všichni všimli. Jedná se o kouzu s punkovou skupinou Pussy Riot se kterou dnes proběhl soud. Všechny tři slečny byly odsouzeny s čímž asi každej počítal, ale na druhou stranu bylo hodně lidí po celym světě proti. Mě osobně se ty holky hodně líbili a to co dělali byl velmi pěkný počin. Ale jak sme si dnes všichni ověřili ne každý je toho názoru ne každý souhlasil s tím, co dělali. Třepa ten nápad s chrámem se mi velice líbil, protože se ukázali taky jinde než jen na veřejnym prostranství a ty lidi byli z jejich příchodu pěkně na větvi. A jak jinak upoutat lidi na nějakou kampaň než tím, že jim jí podstrčíte až pod nos ne? Docela si pohrávám s myšlenkou, že by se něco podobnýho mělo udělat i u nás a doufám, že právě Pussy Riot se nám stanou příkladem a povzbuzením, říct to, co si zkutečně myslíme a jednoduše se toho nebát. No každopádně holky se teď na chvíli odmlčej, ale já doufám, že se neodmlčej nvždycky. To by totiž byla děsná škoda.
Tak to je pro tentokrát vše a já budu jen ráda, když mi napíšete buď do komentáře nebo na mejl (kosmikline@seznam.cz) co si o nich myslíte vy, čtenáři tohohle blogu. Pod články najdete odkazy na pár internetovejch článků, který me zaujali a který určitě stojej za přečtení. Tak zatim pic lidi a těžte se na moje nový články, který co nevidět přibudou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama