Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Autorské čtení: Vojtěch Dárvík Máca

31. prosince 2012 v 10:28
29. Prosince jsem večer zamířila do mojí oblíbené Táborské kavárničky ,,AUX Café", kde proběhlo autorské čtení dosti sympatického básníka Vojtěcha Dárvíka Máci. Čtení probíhalo ve sklepě kavárny, který je k takovýmhle účelům moc pěkně zařízený. Celý večer byl strašně moc fajn, básničky byly dosti vtipné a když k tomu člověk vynikající čaj v konvičce...k tomu prostě není co dodat. To je prostě idyla nad všechny idyly. :D Bohužel Vám sem nemůžu dál žádnou ukázku autorovi tvorby, protože jeho webovky zrovna procházejí inovací, ale vložím vám sem odkaz tak se potom můžete podívat. Jediné co mě na celém večeru fakt mrzelo byla děsivě mizerná účast se kterou nikdo nepočítal. Tak snad to bude při příštím čtení, kterých v AUX probíhá poměrně dost, bude lepší.

To by bylo asi pro tentokrát všechno a dneska se ještě můžete těšit na moje první video ze zbrusu nové rubriky ,,Knižní lovení", kde uvidíte knížky, které jsem si pořídila nebo dostala v prosinci, a někdy večer přidám recenzi na můj první recenzní výtisk. Takže do konce roku toho stihnu ještě dost. :D Tak zatim pic a užívejte si Silvestra.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama