Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Království za zdraví :D

9. prosince 2012 v 13:27
Tak jo vážení. Bejt čtrnáct dní nemocná je sice fajn, když máte co číst, ale už mě to fakt nebaví. Naštěstí už du v pondělí do školy, tak hned jak z ní vylezu pádim do města, protože mi v knihovně vysej nějaký zamluvený knížky a musim taky do mého oblíbeného knihkupectví, kde mám dohodu s jednou báječnou paní co tam prodává, že mi bude schovávat plakáty na nový knížky, který jim budou chodit spolu s novými knihami. Stěny mýho pokojíčku potřebujoou inovaci. :D A v neposlední řadě musim taky do levnejch knih ulovit nějaký nový knižní přírůstky do knihovničky. :D Poslední dobou sem na tyhle moje radosti neměla moc času, protože kromě školy a následné praxe v knihovně jsem začala hrát ještě ochotnické loutkové divadlo a mám toho všeho nad hlavu. :D Takže už se moc těšim na tenhle Book trip. Plánuju taky ještě dvě nové rubriky ke kterým mne inspirovala Rodaw, která píše úplně parádní blog. Tou první rubrikou bude ,,Knižní lovení", kde vám představím knihy, které sem za daný měsíc dostala, vyhrála nebo si koupila a jako druhou rubriku připravuji ,,Rok s knížkami", kde vám každý měsíc představím knihy, které bych v tu dobu chtěla přečíst a knihy, které jsem přečetla za měsíc předchozí. Na obě rubriky se můžete těšit od 1. ledna ať ten nový rok (jestli se ho dožijem) nějak pěkně začneme.
Rodaw svoje příspěvky natáčí na video, ale to já bohužel dělat nemůžu, protože nemám na co natáčet. Kameru bohužel nemám takže se budete muset spokojit s textem a obrázkovými přílohami. Ale to snad nebude tolik vadit a jednou se třeba dopracuju i k těm videím. :D Takže se máte na co těšit a já už se opravdu moc těšim na úterý :D Zatim čus a zase někdy u dalšího článku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama