Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Leden

8. února 2013 v 13:16 |  Rok 2013
Ahojky. Jsem tu zas a se mnou ičlánek do nové rubriky ,,Rok s knížkami", kde Vám představím knížky, které jsem za určitý měsíc přečetla (z nich pak vyberu jednu, která se mi nejvíce líbila a jednu, které mne zklamala) a knížky, které bych chtla přečíst v měsíci následujícím. Tak doufám, že se Vám tahle rubrika bude líbit a že tady nasbíráte nějakou inspiraci na nové a fajnové knihy. V měsíci lednu jsem přečetla tyto knihy:

7. Michal Ajvaz - Lucemburská zahrada
9. Lauren Oliver - Delirium

Knížka, která se mi nejvíce líbila:
Tohle je strašně těžký říct, protože já se na každé knížce snažím to nejlepší, ale úplně nejvíce se mi líbill Ordál od Františka Kalendy. I všechny ostatní byly vynikající, ale tahle u mě v lednu prostě vede nejvíc.


Kniha, která mne zklamala:
I tohle je hodně těžký, ale jak už jsem psala v recenzi, nejéně se mi líbil Záblesk od Susan Issacs. Od ní jsem prostě čekala víc než mi ve finále nabídla, ale rozhodně nebyla špatná.


A teď vám ukážu knížky, které bych ráda přečetla v únoru. :D
1. Soren Hammer - Bestie uvnitř
2. An Cleevesová - Černý krkavec
3. Catherine Fisherová - Inkarceron
4. Catherine Fisherová - Sopphigue
5. Patrick Ness - trilogie Chaos
6. Jeaniene Frost - Na půl cesty do hrobu
7. Jeaniene Frost - Jednou nohou v hrobě
8. Urmila Čaudhariová - Dětská otrokyně
9. Karen Thompsonová Walkerová - Věk zázraků

Na všechny knížky už se děsně těšim a některý už mám i doma pučený z knihovny takže do nich budu moct co nejdřív začíst. A vy se co nejdřívě můžete těšit na nové recenze, které napíšu. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama