Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Catherine Fischerová - Sapphique

16. března 2013 v 8:28 |  Moje knížky
Sapphique. Druhý díl faantastické série Inkarceron. No...co k tomu dodat. Bylo to prostě ÚÚÚÚÚÚŽASNÝÝÝÝÝÝ!!!!!!!!!!!! Fakt jako vynikaající čtenářsskej zážitek. Výborně napsaná knížka, která vás provede zbytkem příběhu tajemného Inkarceronu a krásně tuhle sérii zakončuje. Vyřeší se tam všechno co se vyřešit má a nenajdete tu ani otevřený konec, který by nabádal k napsání dalšího dílu.

Takže a teď něco málo o ději, takže pokud ste nečetli první ídl, tak dál určitě nečtěte a nechte si to na jindy, prože teď se dozvíte věci, které by vám mohli čtení prvního dílu pokazit. :D A pro ty, kdo provní díl četli a ctěji se dozvědět jak to všechno bude dál, nebo už Sapphiguea četli je tu krátká rekapitulace toho, co se stalo v tomto vynikajícím druhém díle.


Jak všichni víte tak Finnovi se podařilo uprchnout z temného vězení jménem Inkarceron, ale musel tam zanechat své nejbližší přátele, přísežného bratra Keira a dívku Attii. Jeho nárok na trůn Říše se zdá nezpochybnitelný - až do chvíle, kdy vystoupí neznámý Uchazeč, který jako by mu z oka vypadl, a za dědice se prohlásí sám. Finn si stále pamatuje jen život ve vězení, mučí ho sny a nejistota. Kým vlastně je?

Knížka je oc dobře napsaná a pohltí vás úplně stejně jako díl první, což je fakt moc dobře, protože ne všechny další pokračování některých sérií sou stejně dobré jako dílly první. Sapphique je prostě výborná knížka, která mi nesmí chybět v knihovně a jakmile bude příležitost a finance tak si jí určitě pořídim, protože tohle nemít by byl fakt hřích. :D
Knížka se pochopitelně počítá i do knižní výzvy, kde už mám nstřádanejch úžasnejch 22 knížek. :D
A protože ssem tímto dílem ukončila sérii, můžete se zítra těšit na příspěvek do projektu ,,Šílenství obálek". :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama