Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Autorské čtení Veroniky Bendové

26. dubna 2013 v 15:08
Ahojky lidi. Do týhle rubriky jsem už dost dlouho nic nepsala, ale teď už se to tady snad bude zaplňovat víc. :D

Ve středu se v Táborském knihkupectví Baobab konalo autorské čtení Veroniky Bendové, která zde představila svou první knihu Nonstop Eufrat, která vyšla u nakladatelství Fra, které vydává opravdu hodně pěkné knížky na kterých si dáva patřičně záležet )ať už na samotném výbětu knih, které vydává, tak i na jejich grafickém provedení).

Knihu jsem zatím nečetla, ale autorka mě tak navnadila, že si jí co nejdřív přečtu, takže se následně můžete těšit na recenzi. :D Knížka bude stát určitě za přečtení a á už se na ní moc těším.


Hlavním hrdinou knihy Nonstop Eufrat je bývalý katolický kněz, který se musí vypořádávat nejen se svou novou rolí manžela a otce, ale také s tajemnými esemeskami od neznámého odesilatele. V rámci pátrání se vrací nejen k tomu, co jeho odchodu ze služby bezprostředně předcházelo, ale i ke svému dětství a napjatému vztahu s otcem.

Autorka byla velice příjemná, i když říkala, že je nervozní, což chápu (sama už jsem si svoje autorské čtení prožila a bylo to strašný :D) a diskuse, která se rozjela na konci předčítání byla osti živá, takže večer splnil svůj účel. Bylo to strašně moc příjemný a já sem moc ráda, že jsem na tuhle úžasnou akci šla.

Pro kulturne.com kam pravidelně přispívám svými recenzemi budu psát krátký článek s rozhovorem s autorkou (15.5. - konečně je to tu :D) takže vám sem pak dám odkaz a budete si moct počíst ještě něco navíc než je tenhle krátký článeček. :D
To by bylo asi tak všechno...jo uznávám není toho moc, lae připravovaný rozhovor vám určitě řekne víc a dozíte se něco, co já saba vám nejsem schopná říct. :D I samotná recenze (která bude snad brzy, kdž se ke knížce dostanu) vám prozradí víc a já se o knize budu moct více rozepsat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama