Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Michael Grant - BZRK

26. května 2013 v 12:19 |  Moje knížky
Ahojky. Jak sem slibovala už ráno, je tu další z nepřeberného množství recenzí. :D No...nechci zklamat ty, komu se BZRK líbil, ale u mě to tahle knížka projela na celý čáře. Do poslední chvíle sem týhle knížce dávala šanci, ale bohužel to pro mě bylo příšerný zklamání. Na to, jak BZRK všichni vychvalovaali sem se na tuhle knížku fakt těšila a mrzí mě, že tohle bude asi první negativní recenze, kterou kdo kdy o BZRKu napsal. Ale někdo to bejt musí. No...a o čem že tahle kniha vlastně je? Krátká anotace napoví:

Nano. Svět uvnitř lidského těla, svět v mase, svět mezi nervovými zakončeními. A v něm se odehrává bitva mezi těmi, kdo chtějí ovládnout lidskou mysl, a těmi, kdo jim v tom chtějí zabránit. Mezi nimi jsou i Noah a Sadie, jejichž blízké zničil boj o moc, který vedou bratři Armstrongovi, podivná Dvojčata, která touží ovládnout svět a vytvořit utopickou společnost bez konfliktů a válek, bez hladu a strádání. Jenže jak vést válku v nanosvětě, kde stačí šikovně "předrátovat" pár nervových spojení a z člověka je rázem jen loutka? Strhující thriller, který balancuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím.

Pro mě? Knížka naprosto o ničem. Fakt se nezlobte, ale tahle knížka je pro mě velkej průser. A při zjištění, že vychází pokračování...o čem to jako bude? Tohle se mi stává málokdy to mi věřte - naaposled snad u Stmívání a to sem četla asi v sedmí třídě. U čtení sem se nudila a nebylo tam nic co by mě nutilo ve čtení pokračovat. S přemáháním sem jí včera odpoledne dočetla a vym naprosto s jistotou, že si druhý díl nepřečtu.

Zkrátka to nebyl můj šálek čaje, ale nikomu neberu to, že se mu může kniha líbit. Každej máme jinej vkus, baví nás něco jiného a něco jiného se zajímáme, takže pokud se vám knížka líbila je to moc fajn pokud ne (jako mě) je to už míň fajn, ale takovej je život. To by bylo pro dnešek asi tak všechno. Mějte se jak chcete,, ale lavně čtěte. :D Jooo a abych nezapomělaa - počítá se do knižní výzvy. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama