Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Audiolibrix - seznam

29. srpna 2013 v 10:25
Ahojky. Pokud zrovna čtet tenhle článek, pravděpodobně jste rozklikli zbrusu novou ikonku se sluchátky, která se nachází v levém meníčku. :D Tady se budou postupně objevoval odkazy na audio knížky, které jsem si poslechla a napsala na ně recenzi. Na blogu se nebudou objevovat z jednoho prostého důvodu.
Jelikož pravidelně píši pro web kulturne.com, kde mám na starosti sekci zabívající se literaturou, domluvili mi lidé z redakce spolupráci se společnost Audiolibrix, která s nabídkou recenzních audioknih přišla sama.
Recenze na audio knihy budou zveřejňované tam a abych neporušovala nějaká pravidla zákony a celkovou dohodu nebudu je zde zveřejňovat, když je spolupráce domluvená pouze s naší webem.
Ale protože vás nechci o nic uóchudit, rozhodla jsem se vypracovat tento aktualizovatelný článek, kde budu průběžně přidávat odkazy přímo na kulturně, kde budou recenze zveřejňované.
Takže si je budete moci krásně přečíst přímo na našem webu a já neporuším dohodu. :D Tak doufám, že již zmiňovanou kolonku budete rozklikávat co nejčastěji a o nových přírůstcích vás budu informovat v mých dalších článcích, takže doopravdy o nic nepřijdete. :D Pod tímto článečkem tedy brzy přibide první odkaz a budou následovat další a další a další...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama