Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Recenze: Barbora Šťastná - Šťastná kniha

27. listopadu 2013 v 14:38 |  Recenzní knihy

Autor: Barbora Šťastná

Vydalo: Motto

Poskytlo: Martinus.cz

Drazí čtenáři tohohle blogu. Dneska vám přináším další ze svých recenzí. Tentokrát se bude jednat o recenzi na ,,Šťastnou knihu", kterou jsem dostala od knihkupectví Martinu, za což jim moc děkuji. Podle všeho by tuhle recenzi měla číst i sama autorka téhle humorné a úžasně napsané knížky Barbora Šťastná což mne velice těší. Tímto ji také velice zdravím a moc děkuji za parádní zážitek, který mi čtení téhle knížečky přineslo.

Jak ste jistě už z úvodu poznali, kniha se mi vážně moc moc líbila. :D Ač jsem od autorky věkově poměrně vzdálená, v mnoha ohledech jsem jí rozuměla a měla jsem pocit, že mi některá slova bere od úst. A našla jsem se i v mnoha činnostech, zálibách a nešvarech, o kterých se v knížce dočtete. A za tohle má knížka u mě jedno velikánské plus.

Kniha je psána z pohledu samotné Báry, což je taky moc fajn, protože díky tomu lépe do celého příběhu proniknete a bude se vám líbit o to víc. Fakt. Věřte mi. :D Autorka v knížce píše o úplně běžných věcech, které jí potkají během dne, kdy se vrací z práce, vyzvedává své dcery z družiny, vaří večeři…

Píše o úplně obyčejném životě úplně normální ženský, kterou můžete běžně potkat na ulici a ani si jí kolikrát nevšimnete, protože je právě úplně normální. Přiznejme si, že většinou si všimneme lidí, kteří sou většinou úplně nenormální a vybočují tak moc, že si jich prostě všimnete, i když nechcete. :D

Šťastnou knihu jsem přečetla za pár hodin ve škole, kdy jsem se zrovna dost nudila a mnohdy mi dalo dost práce zadržovat smích. Uznejte, že začít se tlumit při hodině matiky - zvlášť, když je do momentálních výpočtů váš učitel naprosto a dokonale roztomile zažraném není zrovna nejlepší nápad. :D Nechtěla sem ranit jeho city, protože je to fakt sympaťák a toleruje mi moje čtení si pod lavicí. Tak proč si to s ním chtít rozházet ne?

Knihu ,,Šťastná kniha" všem vřele doporučuju, protože je to knížka, která vás doopravdy naplní štěstím. Alespoň po dobu, kdy jí čtete. Je milá, vtipná a má v sobě strašně velký osobní kouzlo. Může mít kniha osobní kouzlo? Doufám, že jo. Každopádně tahle knížečka ho rozhodně má. Navíc je poměrně uzounká a lehká takže si jí můžete vzít kamkoli s sebou. A vejde se vám i do kabelky, což zvláště starší ženy, kterým dá jistě hrozně moc - možná víc než komukoli jinému - určitě velice ocení.

Já ještě jednou děkuji Martinusu za poskytnutí recenzního výtisku, protože sem vážně moc ráda, že sem si tuhle knížku mohla přečíst a mít jí ve svojí knihovničce. Určitě si jí brzo zase přečtu znovu, protože tohle je rozhodně jedna z mála knih, ke kterým se budu pořád a ráda vracet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama