Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Jen si představ

1. ledna 2014 v 14:09
Ahoj ahoj ahoj a vše nejlepší do Nového roku. Jak jsem slibovala je tu článek o projektu, který jsem si pro vás na tento rok připravila. Doufám, že se vám bude líbit a že se třeba zapojíte i vy. Účast je samozřejmě výtaná, ale poprosím vás, abyste mne uvedli jako autorku tohohle nápadu, třeba přidali odkaz na můj blog a pak mi určitě nezapomeňte poslat odkaz na ten svůj, protože se moc ráda podívám, jak ste tenhle projekt pojali vy. A o co tedy půjde?

Vymyslela jsem tedy projekt Jen si představ a půjde v něm o jednu jedinou, prostou věc. Za každý měsíc přibude jeden článek, který bude věnován jedné literární postavě, která mi nějakým způsobem přirostla k srdci. Půjde o to představit tuhle postavu a tak trochu i knížku, ze které je. Především ale půjde o to napsat o tom, jak byste se třeba zachovali vy, kdybyste se ocitli v její kůži, proč ste si vybrali zrovna tuhle postavu a ne třeba nějakou jinou a tak nějak celkově se nad tou vybranou postavou zamyslet.

Je úplně jedno, jestli to bude postava z knížky, kterou jste přečetli úplně nedávno, nebo z knížky, kterou jste četli kdysi v dávnověku. Jde o to ukázat ostatním vaši oblíbenou postavu a ukázat třeba i nové knihy, které rozhodně stojí za přečtení.

Jestli se budete chtít zapojit, tak si samozřejmě sami zvolte, jakou formou tyhle příspěvky budete zveřejňovat. Jestli formou textu nebo videa. U mě to bude forma textu a takových menších úvah, zamyšlení a tak. Uvidím, jak to bude vypadat, protože bude samozřejmě záležet na tom, o jaké postavě vám zrovna budu psát.

Brzy se tedy můžete těšit na první příspěvek do tohohle projektu a já pevně doufám, že se vám bude líbit a že se třeba i zapojíte. :D A ještě jedna technická. Určite ste si všimly nového uspořádání rubrik, které se z klasického rozložení jaké nabízí blog.cz přesunuly do takových jako že bannerů, které fungují na principu odkazů. :D Příde mi to takový hezčí a lepší, protože to za prvé hrozně pěkně vypadá a za druhé sem si uvolnila místo v levym meníčku, který myslím si využiju líp. :D A i vám se to určitě usnadní, protože je asi lepší hledat své oblíbené články v horním menu než sjíždět na liště až kdo ví kam a hledat to, co si přejete najít. :D

Tak se pro tentokrát mějte krásně a já ještě dneska ozvu s nějakým článečkem. Nejspíš s novým Knižním lovištěm, ale uvidím, jak to stihnu nafotit a tak… :D Když nebude dneska, tak zítra určitě. A to už je pro tentokrát všechno. Mějte se jak chcete, hodně čtěte a užívejte si života, jak jen to půjde. :D

Jooo a málem bych zapoměla. Ještě sem pro vás vymyslela jednu vychytávku. Jak všichni víte, v levym meníčku mám vždycky knížky, které momentálně čtu, případně poslouchám a tak mě napadlo, že vás třeba občas nějaká zaujme a tak jí třeba jdete hledat na internet a tak. A protože vás mám ráda a chci vám to hledání usnadnit, tak odteď funguje každá knížka jako odkaz přímo na stránky nakladatelsví, které jí vydalo nebo, které mi jí poskytlo k recenzi a vy si o ní rovnou budete moci něco přečíst a třeba si jí i objednat, když budete chtít. Pěkný ne? :D A teď už vážně... AHOOOOOOJ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zet Zet | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 14:37 | Reagovat

Som rada, že nie som jediná, čo má farda také obkecávačky :D veeeeľmi zaujímavý projekt. Jednoznačne sa zapojím. A ten článok sa môže pridať hocikedy? Konečne niečo pre mňa. Ďakujem za projekt :)

2 Kosmik Kosmik | 1. ledna 2014 v 18:11 | Reagovat

[1]: Ahoj. Moc díky. Článek si samozřejmě můžeš přidat kdy budeš chtít. Jde o to aby na každý měsíc připadla jedna postava, ale nechci nikomu zasahovat do jiných projektů a plánů, kdy co bude u něj na blogu vycházet, takže to nechávám takové volné. :D Jsem ráda, že tě projekt zaujal a určitě mi pak pošli třeba na mejl odkaz na první článek až to rozjedeš. Ráda se podívám jakou postavu sis vybrala a budu to určitě sledovat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama