Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Recenze: Jan Werich - Italské prázdniny

15. července 2014 v 7:48 |  Audioknihy
Jan Werich Italské prázdniny

Autor: Jan Werich

Vydalo: Radioservis

Poskytlo: Radioservis


Ahojky přátelé. Tak jak žijete? Ve včerejším videu sem slibovala záplavu článků a to taky plním. :D Jako první sem pro vás připravila recenzi na audioknihu Italské prázdniny, kterou mi poskytla společnost Radioservis, za což jim hrozně moc děkuju. Jak ste si jistě všimli, autorem této audioknížky je samotný Jan Werich, kterého já mám opravdu hrozně moc ráda - zvlášť ten jeho humor je naprosto nepřekonatelnej, takže sem opravdu moc ráda, že sem měla tu čest sii tuhle audioknížku poslechnout a napsat na ní recenzi. No a teď už k tomu jak se mi tenhle poslechový skvost líbil ne?

A jelikož jsem napsala, že je to poslechový skvost, je vám snad už jasné, že se mi to líbilo opravdu hooooodně. :D Ale ono nejde jinak, než si tuhle audiovku zamilovat. Zvlášť pokud máte tak moc rádi Wericha jako já. Je to vážně parádní věc a obzvlášť teďka na léto se suprově hodí. Přeci jen je to vyprávění o Werichově lením cestování do Říma a zpět, takže po čem jiném, prázdninovém, byste chtěli sáhnout? :D

Italské prázdniny můžete pojmout jako vtipného a na zážitky bohatého improvizovaného průvodce, nebo jako totálně úžasnou odpočinkovou záležitost aniž byste chtěli vy sami kamkoli cestovat. A když zavřete oči a pozorně se zaposloucháte, budete co by dub společně s Janem Werichem na jeho putování z Prahy do Říma a zase zpátky domů aniž byste museli opustit pohodlí zahrady. To fakt doporučuju, plácnout sebou na zahradu - když byste u toho měli i bazén bylo by to ještě víc super - nasadit si sluchátka, aby vás nic nerušilo a pořádně si tu úžasnou cestu užít.

A pokud budete poslouchat oprvdu pozorně a neusnete u toho - což bych vám vážně neradila, protože u tohohle by usnul jen úplněj vůl - tak zjistíte, že to není jen vyprávění o cestě do cizí země, ale taky o tom, jak moc byla naše země pro Jana Wericha důležitá a jak moc rád se vždycky vracel domů. Je to taky trošku o hledání sebe sama, svojí podstaty, toho čím a kým vlastně jsem a to je na tomhle dílku vážně jedinečné. Alespoň mě se to tak jeví, protože zkloubit dohromady cestopis, trochu životopis a ještě do toho zakomponovat svoje osobní pocity a myšlenky je opravdu něco, co se jen tak někomu nepovede.

Italské prázdniny všem moc doporučuju, protože je to vážně úžasné prázdninové poslouchání, které vás strhne - a to hlavní díky Werichovu úžasnému vyppravěčskému talentu, kterému se prostě nikdo a nic nevyrovná. Ale to nejlépe posoudíte sami, takže si Italské prázdniny určitě sežeňte a pusťte si je, třeba na zahradě nebo na cestě někam do ciziny, kam se teď určitě spousta z vás vydává. Tak si to cestování pořádně užijte jo?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama