Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Jeaniene Frost - Noční lovci 5 - Před záhrobím

23. srpna 2014 v 10:03 |  Moje knížky
Dudlajdááá!!! Zase jeden krásný den před námi a s ním i dva připravované články pro vaše ctěné oči, drazí čtenáři. Dneska se podíváme na jednu knížku - o které vám řeknu něco málo teď - a později, tedy někdy během dopoledne nebo brzkého večera si budete moct přečíst, jak se mi líbil film natočený podle prvního dílu Larssonova Milénia. Takže o zábavu nebude nouze. A až to napíšu tak víte co pudu dělat? Pudu si číst ven za dvůr páč tam je nejlíp. :D Tak a teď hurá do světa Nočních lovců. Držte se, bude to pořádná jízda. :D

O Nočních lovcích sem nepsala už docela dlouho, ale teď konečně nastal čas to napravit. Takže postupně se tu objeví recenze na pátý - která je právě dneska - šestý a konečně i sedmí díl. Takže není všem dnům konec a o Nočních lovcích ještě na tomhle blogu rozhodně uslyšíte hodně moc věcí. :D Tak a teď už se podíváme co Cat a Bones dělají ne?

Týýýýá bláho čumim zas jak péro z gauče a nestačim se divit, co se to ve světě Nočních lovců zase děje. To by jeden nevěřil, že autorce ještě nedošly nápady co? No evidentně ne, protože Cat a Bones - spolu se svejma upíříma a ghúlíma kámošema - opět stojí před pořádnym průšvihem. Ono to totiž vypadá, že místo přátelství mezi obě rasami, které vedle sebe žijí v relativním klidu, bude pořádná válka, pokud se s celou situací rychle něco neudělá.

Ono bejt napůl upír napůl člověk, taky není žádnej med, že jo? Natož, když byste se už konečně měli rozhodnout, co teda vlastně chcete bejt, protože to, že ste jenom poloviční činí vám i vašemu okolí docela dost trablů, který ničemu příliš nepomůžou. Spíš sou k vzteku, než k užitku. A v tuto chvíli je jasné, že se Cat bude muset skutečně rozhodnout.

A víte, co je nejhorší? Že když se konečně rozhodnete, že teda nebudete poloviční, ale stoprocentní, tak se to stejně pořádně zkomplikuje. Catini nové schopnosti, které nejsou úplně žádané a spíš se to s nimi ještě více pohnojí - navíc se musí držet v tajnosti, nebo by válka byla na spadnutí ještě víc než kdy dřív. Jediná šance, jak to nějak celé urovnat a opět nastolit rovnováhu mezi upíry a ghúli je skámošit se s ghúlí vládkyní a nejmocnější voodoo královnou, jaká kdy po světě chodila.

Jeaniene Frostová opět předvedla, jak suprovou autorkou je a že má ještě stále co říct. Svým čtenářům opět přinesla fantastický, napínavý, akční a na děj opravdu hodně bohatý příběh, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Spíš naopak. Nebudete se od něj moci odtrhnout a sama jsem byla fakt moc překvapená, protože jak je všem jistě známo, s postupující sérií kvalita jednotlivých dílů klesá, což se ovšem o Nočních lovcích říct nedá ani náhodou.

Tuhle sérii rozhodně všem moc doporučuju, protože je to - alespoň podle mého skromného názoru - nejlepší upíří série, jaká kdy byla napsaná. A to si fakt myslim, protože kam se na tohle hrabe Stmívání, Upíří deníky a podobný věci. Tohle je naprosto odlišnej level, kterej jen tak něco nepřekoná. Takže přestaňte číst tuhle recenzi a padejte se začít do Nožních lovců, protože nic lepšího o upírech už asi nenajdete. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama