Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Pavučina snů

4. října 2014 v 13:51 |  Stephen King
Zdarééééc vy moji drazí a milovaní stoupenci. Hlásím se zas se svého mocného knihovnického sídla v daleké zemi za horami a řekami abych vám oznámila přešťastnou novinu. Jakožto vaše milovaná panovnice jsem si pro své drahé a oddané poddané připravila….DALŠÍ SUPER RECENZE NA SUPER KNÍŽKU!!!! Ste rádi? Ten úvod berte jako fór a jestli sem se někoho dotkla tak fakt sorry. :D No ale ať se nezdržujem neb mé vladařské povinnosti mají i jiné stránky než jen ty psací. A o čem že se budeme bavit dneska? To by ste chtěli vědět co? A dyť už to stejně víte z názvu článku tak co tady blbneme. :D

Další z naprosto dokonalejch, legendárních, fantastickejch, úžasnejch a nevim jakejch všech ještě, příběhů Stephena Kinga - Pavučina snů se vám fakt zaryje do kůže. Doslova - jako všechno co vzniklo v hlavě tohohle chlapíka. Musím se přiznat, že Pavučinu snů už jsem četla asi před pěti lety, ale měla sem na ní v poslední době chuť, takže jak víte - pokud sledujete moje videa, dávala jsem si nedávno re-reading. Už mám (několikrát) skouknutej i film, takže recenze bude v brzku, nebojte se.

Všechno to začíná jedné příšerné sněhové vánice, kdy se do Zastrčenky vrací čtyři kamarádi na pravidelný zimní lov a takové to chlapské odpočinkové období. Klidnou atmosféru celého výletu ovšak pokazí záhadný muž, který se vyloupne tak nějak odnikud a nevypadá vůbec dobře. Ne že by byl šerednej to asi ne, ale na první pohled je jasný, že úplně zdravej není ani náhodou. Navíc si nic nepamatuje, což je taky dost trabl. A jak se ukáže, způsobí tento muž víc potíží, než si naši přátelé vůbec kdy mohli myslet.

Nebo to všechno začalo už mnohem mnohem dřív? V době, kdy bylo našim hrdinů o spooooustu let míň a byli ještě dětmi? Nezačalo to všechno už setkáním s Dadycem - artistickým chlapcem, který je všechny změnil? Odpovědi na všechno leží hluboko pod sněhem a je třeba ho pěkných pár lopat odhrabat a dostat k povrchu všeho.

Všichni se musí opět spojit proti nebezpečnému a zlověstnému nepříteli, které své záměry možná nemyslel úplně zle, ale pro nás, jako pro lidstvo má jeho konání naprosto katastrofální následky. Takže je vám teď doufám jasné, že se opět nebudeme potýkat s nepřítelem z tohoto světa jo?

Stehen King opět vytvořil perfektní, zamotaný, úžasný, napínavý, senzační a čtivý příběh, který má náboj, spád a neuvěřitelnou energii, která vás prostoupí a naplní. Navíc se opět vrátíme do našeho starého známého Derry, které hraje v celém příběhu dost zásadní roli. O akci a napětí nebude nouze, možná se i dojmete (já se teda dojímala dost) a navíc si uvědomíte jak moc je důležitý přátelství, odhodlání, oddanost a důvěra - i k lidem, který ste třeba delší dobu neviděli. Protože opravdu silné přátelství překoná naprosto všechno.

SSDD

A POZOR NA PANA ŠEDÉHO!!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama