Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Info kanál

30. prosince 2014 v 11:38 |  Kosmikovník
Přátelé, kamarádi, knihomolové a knihomolky - v první řadě vám přeju všechno nejlepší do Nového roku, hodně klidu, míru a pohody (o knížkách nemluvím, protože to je mez námi knihomoly samozřejmost). Tenhle článeček bude drobátko informační - sice bylo video, ale pár věcí bych vám ještě chtěla říct a tak nějak to celé shrnout. Takže, rozhodla sem, že rok 2015 bude, alespoň na blogu, docela přelomový. A co nás tedy čeká a nemine?

1. Změnila sem design (to ste si určitě všimli, ale je tu jedno ALE) design se bude měnit podle momentálně čtené série a to tak, aby s ní byl v souladu

2. Rozhodla sem se, že krom jiných knížek se vrhnu na série, které si chci přečíst a nemůžu se k nim dokopat (jejich aktuální seznam je v levém meníčku). Momentálně čtená série bude vždycky označená hvězdičkou a po jejím dočtení se vytuční. A to ještě není všechno. Vždycky budu mít rozečtenou jen jednu sérii a nepustím se do další, dokud jí CELOU nepokořím.

3. Jak ste si jistě všimli, přibyla na blogu nová rubrika ,,Naše věc". V ní se budu věnovat knížkám, které čtu ve společném předčítání s mými kamarády. Vždycky v úvodním článku rozeberu, co zrovna čteme a během čtení se pokusím přidávat články o tom, jak se mi to zatím líbí obohacené i o nějaké fotky třeba.

4. Čeká vás soutěž. Ta bude spuštěná s úderem půlnoci a vstupem do nového roku. Budete mít přesně 19 dní na to abyste se do ní zapojili.Veškeré další informace se dozvíte v článku, který se tu 1. ledna objeví.

5. Ruším některé své video rubriky. Už nebude ani týden s knížkou a ani loviště. Ne že by mě to nebavilo, ale nemám prostě tolik čas točit a celkově by mi natáčení v tuhle chvíli zkomplikovalo drobátko život. Takže tak.

6. Jestli to vyjde, tak rozjedu ještě jeden spekl projekt, jehož povahu vám teď neprozradím. Zatím je to všechno v jednání, takže to nechci zakřiknut. Když to vyjde bude to bomba a rozhodně to tenhle blog slušně obohatí.


Tak to by bylo pro tuto chvíli všechno. Já se s vámi loučím a uvidíme se v novém roce. Tak se mějte krásně a vykročte pravou nohou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama