Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Naše věc

30. prosince 2014 v 13:20
Touláme se ulicemi,
máme různé cíle,
v tomhle shonu prožíváme
nejkrásnější chvíle.
Je to jedno, kudy půjdem,
kde se zastavíme,
hlavní je, že když jsme spolu,
že se nenudíme
To je naše věc
my to dobře víme,
na čem záleží,
v tom si rozumíme
to je naše věc,
proč se máme rádi
a co v pravý čas
dělá kamarády z nás.

No nééé že bysme vyloženě žrali Ivetu aspoň já teda rozhodně ne, ale tahle písnička prostě dokonale vyjadřuje, to, co je Naše věc. Hlavně to o tom čtení knížek je fakt. :) Tenhle článek je jakýmsi drobným úvodem do toho, co vás v téhle rubrice čeká. Sice už sem něco nastínila v předchozím článku, ale i tak si myslim, že se hodí na úvod říct pár slov a ne na vás rovnou vychrlit nějakej článek o věci, o který víte houby.

Takže… v rubrice ,,Naše věc" se budu věnovat knížkám ze společného předčítání, které telefonicky provozuju se Švejka dvěma úžasnejma kamarádama a nechutně si to užíváme. Vždycky si prostě vybereme nějakou knížku a tu si předčítáme tak, že se střídáme po jednotlivých odstavcích- jestli vám to zní jako blbina, tak to beru, ale věřte mi, je to docela sranda - navíc rovnou můžeme sdílet zážitky z toho, co se právě přečetlo, komentovat jisté situace, uvažovat o postavách o kterých čtete atd. atd. Má to fakt něco do sebe.

Začínali sme Dekameronem, který v současné době dočítáme a už teď plánujeme co budeme číst dál. Ve hře je toho dost, takže sem fakt moc zvědavá, která to nakonec vyhraje. Vy se vše včas dozvíte a budete průběžně informováni o tom, jak postupujeme ve čtení, jak se nám to zatím líbí a pokusím se ty články obohatit i o nějaké fotky.

A mám takovej dojem, že i recenze na tyhle knížky budu dávat sem aby to bylo všechno pěkně pospolu. Protože když se to tak vezme, tak to nejsou ani recenzáky, ani moje knížky, protože tam počítám to, co jsem přečetla sama pro sebe. Tohle je tedy další super skupina knížek, takže tuhle rubriku sledujte. No a to je na úvod všechno. Takže se těšte na nový články a já se budu těšit taky, protože tenhle nápad - společné čtení - je prostě senzační.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama