Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Až ohně vzplanou

23. ledna 2015 v 11:15 |  Kosmikovník
Jako malá jsem si vždycky přála být spisovatelkou. Za svůj, poměrně krátký život, sem toho napsala hafo, i když ne všechno se dá kdy publikovat, protože sou to takový ty hrůznosti dětského psaní, které často postrádá hlavu a patu, ale rozhodně mi to dalo aspoň dostatečné vypsání a pomalu sem se sápala po tom pomyslném žebříčku spisovatelství až tam kde sem teď. A popravdě, na mym současnym bidýlku se mi docela dost líbí. :)
Mám tenhle blog, pár příznivců, kteří ho čtou - mimochodem zkuste občas něco okomentovat lidi!!!! :) I kdyby ste mě měli v tom komentáři poslat do prdele, za to co píšu, tak mi to napište ať to moje psaní vyvolá aspoň nějakou reakci než jen další bod do statistiky. :)
Dostala sem se i do báječné společnosti Jihočeských spisovatelů, kteří mě mezi sebe vzali, jako sobě rovnou a stali se mi nejen dobrými rádci, ale i velmi dobrými přáteli, bez kterých si už svůj současný život nedovedu představit.
Taky sem začala psát knihu a díky klubu i drobátko publikuju svoje práce, což je rozhodně víc, než sem si kdy vůbec mohla přát. :) Svůj současný život považuju za dost úspěšný a sem na sebe samotnou dost hrdá - já vim, že samochvála smrdí, ale občas je dobrý pochválit sám sebe a poplácat se po ramenou ne?
Svůj blog bych v tomto roce chtěla věnovat nejen recenzím, které samozřejmě pořád budou, ale ráda bych ho použila i jakousi soukromou zpovědnici, ve které se občas vypíšu z mých momentálních nálad, stavů a myšlenek, které mi poslední dobou docela slušně zahlcujou mozek a nedají mi dostatek prostoru přemýšlet nad něčím jiným. Tak snad vám to nevadí a tyhle moje občasné výjevy si i třeba oblíbíte. :)


Dámy, každá máme toho svého Pana božského. Některá z nás ho najde o něco dřív, jiná si na něj musí pád let počkat. Ale věřte mi, že tu fakt někde chodí. Jako malý holky považujeme za toho nejlepšího chlapa svýho drahýho taťku, kterej je pro nás vzorem všeho a všech. Chceme si ho brát za muže, říkáme mu ,,ty si nejlepší, táto, tebe já nedám" a takový ty ostatní píčovinky a pak nastane den, kdy se nám do života připlete Pan božský a všechno de závratným způsobem do kytek. No dámy, přiznejme si holou pravdu. V tu chvíli už je nám to úplně buřt, protože přes naše city k Panu božskému nejede vlak. :D
Svého Pana božského sem našla ve svých úžasných 20 letech. A ačkoli se nesetkal u jistých lidí s velkými ohlasy a jaksi neprošel výběrovým řízením, je pro mě naprosto vším a na ty, kteří se mezi nás staví hážu bobek. :) Mám svého Pana božského a na tom nikdo nic nezmění.
Znáte takovej ten pocit, kdy si myslíte, že nervozitou, strachy a nebo nějakým jiným pofidérním citem vyletíte z kůže? Jestli jo, tak s váma velice soucítim, protože něco podobného sem si zažila v posledních dnech a fakt bych to nikomu nepřála. Ani svému největšímu nepříteli, protože tomu přeju něco úplně jinýho. :) Nakonec se ukázalo, že to bylo sice oprávněné, ale vlastně úplně zbytečné, protože můj Pan božský je prostě kabrňák, kterej jen tak něco nevzdá a nic ho jen tak nezlomí.
No a jelikož sem šílenec a na facebooku a teď i na blogu vybleju dycky všechno i když moc nevim proč to dělám, protože pak na sebe hnedka všechno prásknu, tak mám prostě potřebu se vypsat i z mé euforické radosti nad tím jak to všechno dobře dopadlo. Jo já na sebe prásknu fakt všechno a všichni víte, jaká sem, takže doufám, že nikoho nepřekvapí, že sem včera po náporu dobrých zpráv asi pět minut hystericky a naprosto spokojeně ječela, a tančila na písničky od ABBY a pak ještě na jednu od Pokondrů a od Pet shop boys, ale u toho byste prostě museli bejt. :) Taky sem vám to mohla natočit co? No to je jedno, zas nemusíte vidět všechno. :)
Úplně vám neřeknu o co jde, protože to už není jen záležitost mojí osoby, ale prostě vám jen musím říct, že sem konečně plně šťastná a spokojená dospělá a rozumná osoba žijící v našem zhýralém světě. :)
A mimochodem....říkejte mi Carrie. Carrie Bradshawová. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama