Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

SOUTĚŽ

1. ledna 2015 v 0:00

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉM!!!!!!!!!!!!!!!

PRODLOUŽENO!!!! DO 16.ÚNORATak to byl teda pekelně hlučném a ohňostrojní vstup do roku 2015 co? Já teda nevim jak vy, ale já si du ještě chvíli číst a pak hurá spát neb už toho mám plný zuby. Stejně musim počkat až sousedi odpálej všechny petardy a toho se fakt spát nedá. :D Takže dočíst poslední stránky Mrtvé zóny a hurá na kutě. Ale ještě předtím musim zveřejnit tenhle článek neb sem slibovala soutěž že?

Budeme soutěžit o tři e-knihy, které mám od nakladatelství HOST. To je důležité vědět, protože je tu určitě někdo, kdo se prostě nebude moct zapojit právě proto, že by knížku neměl na čem číst. Půjde o knížku Ajax Penumbra 1969 - jedná se o kratičkou novelku, která nás zavede do dob, kdy Ajax ještě nevlastnil Nonstop knihkupectví, takže ti, kdo tuto knížku nečetli nemusí zoufat, že o něco přídou. Spíš naopak - budou víc vtaženi do děje a třeba se budou lépe orientovat v ději knížky Nonstop knihkupectví pana Penumbry. Výherce si navíc bude moci nechat do knihy vepsat věnování nebo něco co bude chtít.

Tak a co pro výhru musíte udělat? Úplně mi stačí, když mi napíšete, jak by podle vás mělo takové Nonstop knihkupectví mělo vypadat - kde by mělo stát, jak by mělo vypadat uvnitř, jaké knížky byste chtěli, aby se tam prodávaly , jaký by měl být prodavač…cokoli co vás napadne.

Můžete klidně i kreslit a skenované obrázky mi pak poslat na blogerskej mejl, kterej najdete v levym meníčku. Samozřejmě i texty mi posílejte tam. :) Tři nejlepší a nejnápaditější práce budou po zásluze odměněny. Kreativitě se meze nekladou, takže hurá do toho. Čas máte do prvního úderu půlnoci z 19. na 20. ledna, takže času je habakuk. :D Budu se moc těšit na vaše výtvory a doufám, že se zapojíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama