Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

BDSM – Blbé Dialogy Somnambulní Masařky 1

26. února 2015 v 10:38 |  Kosmikovník
Můj život se v současné době točí kolem 4 věcí - maniakálního čtení knih, sexu, sledování ujetejch seriálů a sitkomů a v neposlední řadě taky kolem psaní článků na tenhle blog a věnování se vám drazí čtenáři. A jakožto člověk nestudující a navíc nezaměstnaný mám na tyhle kratochvíle hafec času - ne že bych si vyloženě stěžovala, ale tak mohlo by bejt líp, co si budem nalhávat. Navíc mě všechny ty věci dost bavěj, takže sem v celku šťastnej tvor. :D To koukáš drahý čtenáři co? A víš co ještě? Jelikož nestuduju ani nepracuju, mám nehorázný množství energie.

To má za následek dlouhodobej trabl s nespavostí, což má za následek dost přečtenejch stránek, dennodenně zrušenou baterku v empé trojce (bez muziky se číst nedá) a pár poznámek z nočního sledování Sexu ve městě a soukromých úvah o životě. No a neb nejsem žádnej škrt a ráda se s každym o všem podělim, tak co bych se nepodělila i se svejma nočníma mylenkama co? A ne nebojte se. Nehodlám vás zahrnovat svejma sexuálníma zážitkama, i když i o tom bysme se mohli bavit. Ale přeci jen je tohle naprosto přístupnej web a já nehodlám kazit komukoli morálku. :) A přeci jen bych si ráda uchránila alespoň kousek svého soukromí. J Až do postele bys mi drahý čtenáři lézt nemusel. Pokud tě do ní ovšem sama nepozvu nebo se tam nepozveš sám.

Dneska vás ničim zahlcova nechcu páč na to nemám náladu a ráda bych z tohohle udělal něco pravidelnějšího, takže si hodlám vyhranit jeden den určenej právě pro tyhle noční výjevy. J Uvidíme jak se mi bude chtít, jak to všechno pošlape a taky to bude záležet na tom jestli budu mít co říct, protože to se taky nestává pořád ač sem docela ukecanej obyvatel týhle planety. A neb je konec dobré zakončit optimistickým výkřikem půjčím si hlášku ze včerejška, kterou to pro dnešek ukončim.

Zatáčet se musí, zahejbat se může!

Vaše moucha. BZZZzzzzZZZzzzzz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | 26. února 2015 v 13:08 | Reagovat

Prostě dobrej život :-D

2 Kosmik Kosmik | 27. února 2015 v 10:22 | Reagovat

[1]: Tak nestěžuju si viď? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama