Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Zatracení - začínáme číst

24. února 2015 v 10:46
Ahojky lidi.
Dneska se mi nějak moc nechce do žádnejch recenzí nebo do nějakejch jinejch článků, ale něco bych vám napsala ráda, takže se vrhnu na další článek do rubriky ,,Naše věc", což je docela příhodný, neb sme dočetli Dekáč a vrhhli se na Zatracení od Chucka Palahniuka. :) A ještě něco se událo. Z nás tří se stali v tomhle společnym čtení jen dva - na důvody se mě neptejte, protože to sama dost dobře nechápu. I tak se náš ,,projekt", ale krásně posouvá v před a i ve dvou si společný čtení maximálně užíváme. :)
V současné době máme domácí úkol dostat se do zítka na stranu 80, protože pracovní vytíženost mého kolegy nám nedovolovala společně si číst. Ve středu by se ale mělo vše vrátit do normálních zajetých kolejí a podle toho, jak nám to jde si myslim, že když se to nesemela, tak budeme mít tuhle libůstku přečtenou relativně rychle - i když vzhledem k záchvatům smíchu těžko říct.
Zatracení sou totiž nehorázně vtipná a sarkastická knížka, která vám zaručeně pobaví. :) A pro takovýhle společný čtení je navíc naprosto ideální. Jak už sem psala, je to druhý díl k Prokletým - na recenzi se můžete těšit již tento týden, to se nebojte. :) Kdo tuhle knížku čet, určitě moc dobře ví, jak výborně je napsaná - a pro vás mám taky jednu dobrou zprávu. Zatracení sou možná ještě o chlup lepší. :)
Navíc je to jediná knížka, kde si můžete splíst plnohodnotný a plynový a v podstatě to vůbec nevadí, protože v týhle bohovosti je prostě možný všechno, takže si toho ani nemusíte všimnout. :)
Joooo my sme si všimli a moc sme se u toho nasmáli. :)
A to by bylo pro tuto chvíli všechno. Zítra se určo můžete těšit na recenzi a i ve zbytku týdne tu pro vás mám něco pěkného nachystaného. Zatím pa a mejte se fajnově.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama