Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Zahradnice v hodně podivné Zahradě

10. listopadu 2015 v 20:00 |  Kosmikovník

Nakladatelství Kruh vydává třetí díl
pentalogie ZAHRADA s podtitulem NÁVRAT

Opavská spisovatelka Jana Richterová představuje po předchozích dílech LOVEC a SFÉRA třetí část své pentalogie ZAHRADA, tentokrát s podtitulem NÁVRAT. Jedná se o poutavý společenský román s prvky magického realismu a městské fantasy. Do děje tentokrát vstupujeme v okamžiku, kdy už odezněla největší bolest po ztrátě jednoho z hlavních hrdinů a ti, kteří jej oplakávali, se snaží konečně si uspořádat život. Osud má však stále v záloze nečekaná překvapení, a tak mnohá předsevzetí brzy vezmou za své. Tento díl se odehrává ve znamení návratu, žádná ztráta nemusí být definitivní, i zmizelý a pohřbený může opět vstoupit na scénu. Tato převratná událost i vše, co rozpoutala, zasahuje celou skupinu a můžeme sledovat, jak se jednotliví hrdinové podle svého založení se situací vyrovnávají. Mladá Julie zažívá nečekanou radost zároveň s pořádnou deziluzí, Michal Zahradník nečekaně tone v bolestných citových zmatcích, a protože had v rajské zahradě nikdy nespí, na Tomáše Roháče čeká velmi těžká zkouška. A nebyla by to Zahrada, kdyby i tato část příběhu podobně jako kouzelná krabička neměla další, zatím sotva tušené dno…Knihu vydává Nakladatelství Kruh s podporou Statutárního města Opavy.
Křest:
Srdečně Vás zveme na připravované dva křty třetí knihy pětidílného společenského románu Zahrada, poutavého příběhu na pomezí magického realismu a fantasy! Kniha bude pokřtěna dne 25. 11. 2015 v 17.30 hodin ve společenském sále Knihovny města Ostravy a 2. 12. 2015 v 19 hodin v Klubu Art v Opavě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama