Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Změny ve výběru četby pro několik příštích měsíců

13. listopadu 2015 v 11:11 |  Kosmikovník
Drazí přátelé,
nějak poslední dobou zjišťuju, že mě začíná zmáhat můj současný výběr literatury. V podstatě nic mi to nedává a i když tu knížky chválim a dávám jim celkem pěkný hodnocení, tak to pořád nějak nenaplňuje mojí duši. Takže sem se včera - přiznávám, že v dosti pohrouženém a zpiveném stavu a vlivem včerejších literárních zážitků - rozhodla, že si od těch podivných, jednoduchých a v podstatě nenáročných literárních počinů odpočinu a dám si nějakou dobu pauzu. Pro vás to tedy znamená následující:

1. Rozhodla jsem se vrátit ke svým čtenářských kořenům a ke svým velkým miláčkům, takže se odprostím od nějaké té sci-fi, fantasy a další ,,slaboduché" literatury a vrátím se k něčemu náročnějšímu. I nadále však očekávejte recenze na tyto knížky plus plním všechny resty z levýho meníčka.
2. Mám tu ještě pár recenzních věciček, které ještě spadají do žánru té lehčí a nenáročné literatury. Ty je třeba dočíst, přečíst, zrecenzovat. To bude ovšem jen pár výjimek, které mi leží na nočním stolku, které vám to tu alespoň trochu odlehčí. A dočtu rozečtený Americký bohy a Zahradu, protože tyhle dvě knížky mě celkem bavej a Zahrada je navíc hodně netypická a v podstatě lehce filozofická, takže tu už řadím k té sekci literatury, které se teď hodlám věnovat. Ale to je jen pár posledních výjimek, které dokončím snad do konce listopadu. Pak už se tu asi delší dobu nic podobného neobjeví.
3. A konečně za třetí. Stopuju svoje čtení Písně ledu a ohně. Momentálně sem na tom tak, že sme se prokousala první částí a druhou teď rozečítat nebudu. Ne že by mě t nebavilo, ale nemám čas se věnovat něčemu tak epickýmu a v podstatě se do čtení teďka nutim a nikterak mě to netěší a jak už sem psala, nic mi to nedává. Tak proč v tom pokračovat. Jednou se k ní vrátim a dočtu jí, to ne že ne, ale rozhodně to nebude TEĎ. Určitě ne do konce roku.

Tak to je asi tak nějak všechno, co sem vám dneska chtěla říct. Doufám, že mi zachováte přízeň a rozhodně se i nadále těšte na spoustu úžasných knížek, o kterých vám budu i nadále pravidelně psát. Jen to bude literatura poněkud náročnějšího rázu. Mějte se krásně, užijte si víkend a nezapomeňte číst něco pěkného a naplňujícího. Protože to je pravý úděl literatury.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama