Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Čarodějky z Eastwicku - filmová verze

9. prosince 2015 v 12:22 |  Filmy podle předlohy
Krásný prosinec všem. Tak co lidi, už máte nakoupený dárky? Já tohle vánoční chaosování děsně nemám ráda, takže se snažim se tomu co nejvíc vyhnout. :) No ale dneska to není ještě o Vánocích, i když pak si pro vás hodlám připravit článek s fotodokumentací o mejch Vánocích, protože to zatím vypadá, že to bude vážně hodně zajímavý. Každopádně dneska sem si pro vás připravila článek o jednom naprosto božím filmu. O jeho filmové předloze sem vám psala celkem nedávno, takže je načase mrknout se na její filmové zpracování. Bystrý čtenář a sledoval už ví, někdo možná ještě tápe, ale já vám rovnou a teďka hnedka řeknu, že půjde o film Čarodějky z Eastwicku.

Kdo četl mojí recenzi na knížku, tak ví, že mě vážně moc zklamala, což je možná dáno i tím, že sem viděla dřív film a potom už mě knížka moc nebrala, ale možná taky tím, že se mi to prostě fakt nelíbilo. To už je teď ale každopádně jedno. Teď je podstatnej film, kterej patří k jedním z mejch opravdu oblíbených. A pro začátek něco málo k ději.

Večer sedí tři dobré kamarádky u jedné z nich doma. Popíjejí, - no spíš se docela opíjejí - vykládají si karty a stěžují si na život, který vedou a který není zrovna dvakrát růžový. No a jak už to takhle na holčičích dýchánkách s chlastem bývá, začnou si vysnívat ideálního muže. A co se nestane. Druhý den se přesně takový muž objeví u nich ve městě. Je šarmantní, sečtělý, inteligentní, nechutně bohatý a navíc děsně sexy - podotýkám, že ho hraje Jack Nicholson a ten snad ani jinej být neumí. :) No a našim dámám se pochopitelně začne dvořit. Žijou si tak nějak všichni pospolu u něj v sídle, holky sou nehorázně rozmalovaný a mají všechno, na co si vzpomenou. Má to ale háček. Tenhle chlápe totiž není jen tak někdo. Je to sám Ďábel a podle toho to taky občas vypadá. Čas od času se kolem něj stane něco podivného, ale to naše hrdinky nějak netrápí. Alespoň z počátku ne. Co se ale stane, když přídou na to, koho té deštivé bouřlivé noci přivolaly? No…řekněme, že celý příběh nabere docela slušnejch obrátek.


Jak už sem psala tenhle film je naprosto boží. Úžasné herecké výkony - v hlavních rolích našich hrdinek se představí krásná Cher, okouzlující Michelle Pfeiffer a v celou trojici uzavírá neméně krásná Susan Sarandon. No a pak také již zmíněný Jack Nicholson, jehož herecký výkon považuju za totálně bohovskej. :) Co k tomu ještě říct? No je tam spousta super speciálních efektů, závěru nechybí napětí a dynamika a celkově je film opravdovým majstrštikem. Nebo aspoň já si to myslim, páč ho mám fakt moc ráda. Navíc je to ten typ filmu, kterej si můžete pustit po náročnym dni, neb si u něj odpočinete, ale zároveň to není ten typ filmu, kterej je totálně o ničem a je takovej slaboduchej řekněme. Což fakt oceňuju. Tim pádem vám film nemůžu jinak než vřele doporučit. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama