Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Svět knihy 2016 - úvodník

20. dubna 2016 v 11:01
Ahojky zlatíčka. Dneska to bude dosti informativní článek, ale rozhodně je o čem mluvit, tak ho neopouštějte. Jakožto knihomolové jistě víte, že se pomalu, ale jistě blíží snad největší knižní událost roku - knižní veletrh Svět knihy. A já jakožto knihomol a knihovnice v jedné osobě tak rozhodně nehodlám chybět. Ba naopak. Hodlám si to megalomansky užít a to tak, že pořádně. Takže tam budu přítomna od čtvrtka až do sobotního večera. Mnoho z vás tam určitě bude taky, takže se klidně můžeme vidět, - sice budu mít celkem našlapaný program, protože veletrh není jen o maniakálním nakupování knížek, ale také o bohatém programu, který vás má nejen pobavit, ale také vzdělat - ale pozdravit se někde na besedě, autogramiádě, přednášce nebo někde na stánku rozhodně můžeme. No, a pokud máte zájem o mojí boží přítomnost, stačí kliknout SEM a najít si mě dle denního plánu.

Během celého veletrhu bych vás samozřejmě ráda zásobovala články o tom, kde jsem zrovna byla a tak, takže doufám, že bude na Výstavišti někde wifina, což předpokládám, že bude, ale kdyby ne, tak se všechno dozvíte hned po návratu. Každopádně budete dostatečně informováni, to se nebojte. Navíc letošní program veletrhu vypadá vážně hodně dobře. Aspoň co jsem tak koukala. Rozhodně bude i video, které bude zachycovat celé to fantastické dění těch třech úžasných dnů, takže ani ti, kdo nechodí na tento blog a jen mě sledují na YT nebudou o nic ošizeni. Všechny články, příspěvky a videa, které budu postupně zveřejňovat, nalezte při kliknutí na tenhle obrázek v levém meníčku.


Tak a to by bylo pro tentokrát všechno. Já se moc těším nejen na veletrh, ale také na to, že se tam s některými z vás třeba uvidím. Určitě mi napište na jaké besedy či přednášky se chystáte vy a co vás na letošním veletrhu láká nejvíc. Já si moc ráda počtu. Zatím se mejte krásně a já se zase brzo ozvu s nějakým dalším článkem. Pac a pusu brouci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama