Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Velké maličkosti

14. dubna 2016 v 16:20 |  Kosmikovník
Ahoj moji milovaní příznivci. Vím, že jsem teď nějakou dobu zas nic nepřidala, ale zítra se můžete těšit nejen na novou recenzi, ale také na video, tak doufám, že tím to aspoň trochu napravím. Dnes bych pro vás měla jen jeden menší příspěvek, který drobátko souvisí s blížícím se Světem knihy 2016 - o něm bude samostatný článek a během celého veletrhu vás pak hodlám zahrnout nejrůznějšími příspěvky. Teď ale k tomu, co bych vám ráda pověděla.V návaznosti na Svět knihy probíhá, jako již každoročně hlasování a Audioknihu roku 2015. Hlasovat můžete na těchto webovkách. Já už jsem svůj hlas poslala a to audioknize Mrtvá šelma, kterou jsem ve své recenzi sice nepochválila stoprocentně, ale Vydavatelství Walker a Volf, které knihu vydalo se ve finále polepšilo a knihu nechalo namluvit znovu a jinou hlavní ženskou postavou, čímž si opět získalo mé sympatie - hlasovat samozřejmě můžete pro koho chcete, ale rozhodně bych toto hlasování neházela za záda, zvlášť, pokud jste fanda audioknih jako já. Tak to by byla ta první věc a teď ta druhá, která je v podstatě stejného charakteru.Jedná se o hlasování v další ceně za literaturu a to sice v Ceně Česká kniha. I tam už jsou hlavní knihy vybrány a pokud je mezi nimi ta vaše, rozhodně byste jí měli podpořit svým hlasem. Výběr je opravdu hodně rozmanitý a já pevně věřím, že si v něm každý z vás najde knihu, která v loňském roce vyšla a která někoho s vás oslovila. I já tam mám samozřejmě svého koně, na kterého jsem vsadila všechny trumfy a pevně doufám, že cenu získá. Hlasovat pro svoji Českou knihu můžete zde. :)

Tak a to je všechno, co jsem vám dneska chtěla. Vím, že to není nic světobornýho, ale chtěla jsem na tyto dvě ceny, které se budou brzy udílet poukázat a dát vám o nich vědět abyste i vy mohli podpořit svojí nejmilejší audioknihu nebo knihu, která si podle vás některé z těch ocenění zaslouží. Vždyť tohle je to nejmenší, co pro svého oblíbeného autora nebo milovanou (audio)knihu můžete udělat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama