Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Svět knihy 2016 - velký den nastal

12. května 2016 v 7:50
Zdaréééc lidi!!! Hádejte, kde sem? Jo, kdo hádá, že na cestě do Prahy tak získává zlatého bludišťáka. :) V tuhle chvíli sedim ve vlaku do Práglu a frčim si to směr Výstaviště na nejočekávanější akci letošního roku, kterou není nic menšího, než Svět knihy. Jichééééj!!!!!!! Dneska se na cestu vydávám se studentama knihovnictví naší střední školy, kde pracuju, takže předpokládám, že to bude pěkná sranda a tu cestu si patřičně užijeme - video se momentálně natáčí a bude, nemějte strach. :) Kdo četl můj úvodní článek k téhle epické čtyřdenní - pro mě třídenní - akcičce, tak ví, že toho mám v plánu opravdu hodně.

Kompletní program - respektive můj soukromý program - si můžete přečíst zde. Zveřejňuju ho hlavně pro ty, kteří by mě na veletrhu rádi potkali a nechtějí mě nikde nahánět. Takže si mě prostě najdete, tak kde se budu zrovna nacházet. O průběhu celého veletrhu vás budu informovat nejen článkama s patřičnými fotografiemi, ale taky videi, možná jen videem, to si ještě budu muset rozmyslet, jak to celé udělám, ale každopádně se o všem dozvíte. Veškeré informace, články a videa z týhle megalomanský párty najdete taky v levym měníčku, kde si je můžete jednotlivě proklikávat. Dostanete se na ně při kliknutí na následující obrázek. Zatím se mějte krásně a doufám, že si tenhle víkend užijete stejně dobře jako já. :)


A ještě trošku muziky aby nám ta cesta lépe uběhla. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káčko Káčko | E-mail | 17. května 2016 v 13:00 | Reagovat

Poslušně jsem následovala plán, ale nějak jsem vás nenašla. Těšila jsem se na setkání, s kolegyní čteme pravidelně váš blog, tak jsme chtěly alespoň potřást rukou :) Snad příště! Hodně zdaru!

2 Kosmik Kosmik | 17. května 2016 v 16:56 | Reagovat

[1]: Tak to je mi moc líto. :( Je fakt, že tam bylo lidí jako smetí a někoho potkat byl oříšek. Na podzim se určitě chystám na veletrh do Havlíčkova Brodu tak se uvidíme třeba tam. :)A když ne, tak určitě někde příště - sem ráda, že mákm nějaké stálé čtenáře, kteří se ozvou. :) Na příště se klidně můžeme předem domluvit na setkání, Budu moc ráda. :)

3 Káčko Káčko | E-mail | 17. května 2016 v 18:42 | Reagovat

Snad tedy jinde ;) do té doby hodně dobrých knih!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama