Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Rozhodni knižní battle a vyhraj knižní nálož!

14. července 2016 v 10:58 |  Kosmikovník
Drazí moji příznivci a čtenáři. Ruka už je konečně úplně v pořádku, takže se opět můžu pustit do psaní a zprávy tohohle malýho a zcela nenápadnýho blogu, kterej teď drobátko zakrněl. V týdnu se tedy můžete těšit minimálně na dvě recenze a možná i jedno video, pokud se mi podaří ho sestříhat. No a dneska pro vás mám jeden fajn projekt, kterej si vymysleli v mém nejoblíbenějším nakladatelství Host a který je rozhodně třeba šířit dál. A co, že si Hosti vymysleli tentokrát? No, to se budete divit. :)


Jak už ste z obrázku možná pochopili, nebo jak už ste mohli číst na facebookovém profilu Hosta, jde o spor mezi jednotlivými členy týmu, který mezi nimi nedávno vzniknul. A protože jsou to lidi přičinlivý zapletli do něj i nás, jejich čtenáře, recenzenty a kamarády. Jde o zcela jednoduchou a prostou věc. Která kniha je lepší? Jiskra v popelu nebo Odinovo dítě? A právě my, bysme o tom měli rozhodnout. A jak na to? Stačí jen hlasovat a vyjádřit tak svůj názor. Navíc se můžete díky hlasování zapojit i do soutěže o moc pěknou cenu, která rozhodně udělá každému knihomolovi ohromnou radost? Takže? Která z těch dvou krásek je lepší?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama