Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

BDSM -Blbé Dialogy Somnambulní Masařky 8

23. srpna 2016 v 14:23 |  Kosmikovník

V životě dospělý ženský bývají občas okamžiky, kdy se cítí být nejen neuvěřitelně frustrovaná, ale navíc i tak nějak na pokraji svých možností - alespoň, co s vztahu s muži týče. Trápíme se, když nezavolají zpátky nebo několik dní neodpovídají na esersky. Přepadají nás představy toho, že si momentálně náš drahý užívá s nějakou jinou, která je pochopitelně krásnější, inteligentnější a v posteli stokrát lepší, než my.

S těmito představami ráno vstáváme, usínáme s nimi, pronásledují nás na cestě do práce a zůstávají s námi i při takových kulturách jako je vernisáž, koncert nebo divadelní představení, tedy při věcech, kdy bychom měly myslet na něco zcela jiného. Tyhle stavy řešíme každá různě - kilovým balením gumových medvídků, alkoholem, vybrečením se na rameni dobré kamarádky nebo čímkoli, čím si můžeme spravit náladu. V takovém případě je ovšem nejlepší se zaměstnat natolik, že prostě nebudete mí čas ani energii na to na takovýhle věci myslet. Důležitý je, mít nějaký projekt.

Já třeba nedávno přerovnala kompletně celou knihovnu a knížky, který už prostě nepotřebuju, posílám vesele dál. Jo, přiznávám, na chvíli to zabralo. Ale jen na pár prázdných dopolední, před tím, než jsem naklusala do práce. Ale co s tím, dál hmmm? Nezbylo mi nic jiného, než se sebrat a s kamarádkou naklusat na skleničku vína a páteční oběd. Je fakt, že sme toho probraly spoustu, přes jejího partnera až po toho mého a moje momentální pochybnosti vůči jeho věrnosti a loajalitě.

V podstatě mi řekla to, co všichni ostatní do té doby. Že tenhle báječný, úžasný, pohledný a jedinečný muž - prostě můj Pan Dokonalý - není tím prvým pro mou osobu, i když si to stále myslím. Problém je, že když je ženská doopravdy zamilovaná, je pro ní neuvěřitelně náročné ze vztahu vycouvat. A to i přesto, že v ně není tak úplně spokojená a jisté, velice zásadní aspekty tomuto vztahu chybí. A jak se zdá, tohle je i můj problém, i když sem si nikdy nemyslela, že takového životního bodu někdy vůbec dosáhnu.

Takže se uchyluju k pytlíčkům nejrůznějšího cukroví, stylovým filmům a nočním telefonátům s jedním z mých nejlepších kamarádů, který pro mě vždycky má nejen slova útěchy, dobrou radu a slovní pohlazení po dušičce, ale navíc je ještě schopnej mi sdělit, jaká sem pitomá kráva, že v takovém vztahu zůstávám už tolik let. O takové přátele je v dnešním světě poměrně nouze, takže sem fakt ráda, že ho mám, protože, ruku na srdce, kolik takových přátel máte, lidi? Zatím je mi jasný, že se jeho radami řídit nemůžu, ale vím, - a popravdě dost se toho děsím - že to jednoho krásného dne udělám, pokud se něco nezmění a v Pani Dokonalém se projeví alespoň drobet nějakého hlubšího citu, který mu doposavad dávám jenom já.

Zatím je mojí terapií psaní takovejhle článků, který tu následně zveřejňuju. Je dost možný, že je nikdo nečte, ale já sem vždycky cítila potřebu se z takovýchhle stavů vypsat a nechce se mi v oťasu zakládat novou složku s článkama, který nikdo číst nebude a který mi jednoho krásnýho dne budou připadat neuvěřitelně ubohý. Takže tady, jak doufám, najdou alespoň nějaký uplanění. I přesto, že tohle není zrovna nejpozitivnější text, tu mám heslo dne, které tomu jistý lehký nádech pozitivního myšlení dodá. A úplně nakonec písnička, která sem i jako jediná od týhle zpěvačky líbí a která je, myslím si, vše říkající.

ŽIVOT JE PES A PROTO ŽÍT JE PSINA!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama