Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

BDSM -Blbé Dialogy Somnambulní Masařky 9

7. září 2016 v 10:43 |  Kosmikovník
Říká se, že důkazem opravdové lásky - kromě klasické milostné fráze "Miluju tě", kterou ovšem ne všichni dokážou nahlas vyslovit - je fakt, když před sebou ti dva začnou prdět. To je rozhodně důkazem jistého posunu ve vztahu a pocitu důvěry nad tím, že si takovouhle věc, která se v přítomnosti další osoby příliš často nedělá, můžete před tím druhým dovolit bez toho, aby se náš partner ošklíbal nad vzniklým puchem a zvukem, který je s touto činností často spojen.

Větším důkazem lásky ovšem může být i to, když před sebou ti dva bez nejmenších problémů či pocitu sudu čurají. A vrchol všeho je, když si při této činnosti s tím druhým můžete bez červenání se nebo zábran povídat. A to o čemkoli. O práci, o tom kdo vás štve, jaký film si stáhnete na večer k vínu nebo co ste dělaly o víkendu.

Přiznám se, že takovéhleho vztahového efektu jsem docílila jen jednou a pevně doufám, že už ho ani nikdy jindy nedosáhnu. Protože si tak říkám, že pokud je na světě člověk, před kterým můžete nejen prdět, ale i v klidu čurat a vést podivné a velice roztomilé konverzace, je to v každém směru ten pravý muž pro život. A nemusím od něj slyšet, že mě miluje. Stačí mi to, co dělá, to jak se na mě dívá a to, že mi čas od času řekne, že mě má moc rád.

Důkaz lásky nemusí být ve sladkých slovíčkách, která mohou být často falešná nebo předstíraná. Důkazy lásky jsou především v tom, co se nahlas neříká. V činech, v kradmých pohledech, dotecích a úsměvech, kterých se vám od toho druhého dostává. A pokud jste i vy naladěni na stejnou vlnu, je to vztah, o kterém všichni sníme.

Pokud máte dojem, že tu plácám nesmysly, tak mi věřte, že neplácám nic, co bych na vlastní kůži neprožila. Už tři roky mám po svém boku takovéhleho muže. A ačkoli mě v prvních dnech celkem mrzelo, že mi neříká, to co bych chtěla slyšet, tak mi nějak postupem času došlo, že to od něj vlastně slyšet nepotřebuju. Takovéhle věci prostě nějak instinktivně vycítíte a v okamžiku, kdy vám tenhle fakt dojde, jsou slova naprosto zbytečná. Dokonce se zdají být natolik pomíjivá, že se vám po nich ani nebude stýskat.

Věřte mi, že dosáhnout ve vztahu takovéhle úrovně není jednoduché, - zvlášť, když tu jednu jedinou větičku opravdu potřebujete slyšet, protože jinak máte pocit, že vás dotyčný skutečně nemiluje - ale pokud jí dosáhnete, je jasné, že ste narazily na toho pravého. :) Pak už vám bude milé dámy jedno, jestli vám ladí kalhotky s podprsenkou nebo jestli ste dokonale nalíčené. Bude to jedno, protože toho pravého ste už získaly a budete pro něj tou jedinou a dokonalou i kdybyste měly ty nejsmradlavější prdy na světě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 8. září 2016 v 17:03 | Reagovat

To je trefné a perfekně napsané. Opravdu to není o slovech, i když někdy pohladí...

2 Kosmik Kosmik | 9. září 2016 v 8:56 | Reagovat

[1]: Tak to sem ráda, že se ti článek líbí - brzy se můžeš těšit na další v podobném duchu, tak snad se ti budou líbit i ty. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama