Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

Klub rváčů - audiokniha PROMO

17. října 2016 v 8:41 |  Audioknihy
Výsledek obrázku pro klub rváčů audioknihaMoji milovaní čtenáři. Neb jsem opět obnovila svojí spolupráci s vydavatelstvím audioknih One Hot Book, mám tu pro vás další promo materiál, tentokrát o knížce Klub rváčů od amerického spisovatele Chucka Palahniuka.
Na křestu téhle audioknížky jsem osobně byla, i když přes příšernou několikahodinovou frontu na autorův podpis jsem z ní moc neviděla - no o tom už ste si ale mohli přečíst v nedávno vydaném článku o mém výletě do Prahy. :) Každopádně vydání Klubu rváčů jakožto audioknihy, považuju za velkou událost a už teď se nemůžu dočkat, až se do ní pustim. A teď už zamiřte k dalším odstavcům a počtěte si o téhle audioknížce více. A brzy se, stejně jako u Sirotčince slečny Perekrinové pro podivné děti, můžete těšit na rozhovor s narátory, který mi přišel do mejlu spolu s tímhle promo materiálem.

Výsledek obrázku pro palahniukAutor:

Chuck Palahniuk (*1962)

Americký spisovatel se věnuje kontroverzním tématům na pozadí současné americké společnosti. Jeho romány byly zprvu nakladateli odmítány jako příliš temné a depresivní, brzy se ale staly kultovními. Pro jeho dílo je typický i velmi cynický smysl pro humor. Za jeho nejvýznamnější počin bývá považována jeho prvotina Klub rváčů, zfilmovaná v roce 1999 režisérem Davidem Fincherem. Česky vyšly v nakladatelství Odeon také jeho romány Program pro přeživší (2002), Zalknutí (2003), Ukolébavka (2005), Deník (2006), Strašidla (2007), Snuff (2009), Neviditelné nestvůry (2010), Pygmej (2010), Prokletí (2012), Zatracení (2014), Tvé překrásné já (2015). Klub rváčů se dočkal i druhého dílu, který však zatím vznikl pouze jako komiks (v češtině vyšel 3. října 2016 v Nakladatelství Crew).

Účinkující:

Výsledek obrázku pro ivan luptákIvan Lupták (*1986)

Vystudoval DAMU, ve studentském divadle Disk hrál v absolventském představení Kazimír a Karolína (Öden von Horváth, 2010). Ve Viole účinkoval v pořadu Staročeské vánoční hry. Na konci čtvrtého ročníku DAMU v roce 2010 přijal nabídku stát se členem hereckého souboru Divadla Na zábradlí. Jeho filmovým debutem byla hlavní role ve filmu Anglické jahody (2008), hrál v TV filmu Villa Faber (2011), v pohádce Micimutr (2011) a v seriálech jako Vraždy v kruhu (2015) nebo V. I. P. vraždy (2016).

Ladislav Frej (*1941)Výsledek obrázku pro ladislav frej

Po absolutoriu brněnské JAMU začínal na satirické scéně Divadla Večerní Brno, poté působil ve Východočeském divadle v Pardubicích, odkud přešel do Státního divadla v Ostravě. Od roku 1970 trvale působí v Praze (Divadlo S. K. Neumanna, Městská divadla pražská a Divadlo na Vinohradech). Čtyři roky hrál i v pražském Národním divadle, odkud se roku 1998 vrátil do Divadla na Vinohradech. Televizní diváci si jej pamatují z mnohých seriálů (Nemocnice na kraji města, Malý pitaval z velkého města, Kriminálka Anděl…), hojně se věnuje i dabingu. Dále účinkuje v audioknize vydavatelství OneHotBook: Dva proti Říši (2014).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama