Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

BDSM -Blbé Dialogy Somnambulní Masařky 12

14. listopadu 2016 v 13:00 |  Kosmikovník
Evidentně už sem dospěla do věku, kdy bych měla začít naplňovat představy svý rozvrácený rodiny, který její členové považují za samozřejmí. A je jedno, že já ty svoje představy o životě pomalu, ale jistě naplňuju. Mám fakt báječnou práci, vlastní byt, celkem ucházející životní styl a především chlapa, kterýho nadevšechno miluju a se který snad strávim zbytek života, až na to dojde. Vize mojí rodiny sou ovšem o stupínek vejš. Nebo o krok napřed podle toho, jak se vám to zamlouvá víc.

Věc se má asi takhle. Kdykoli přijedu k rodičům a potažmo k prarodičům na návštěvu nikdy se nevyhnu otázkám jako "Proč nebydlíte spolu? Ušetřili byste celej jeden nájem." nebo "Kdy už nám ho přivedeš představit, vždyť už spolu chodíte tak dlouho. Slušelo by se to." a to sem vybrala ještě ty lepší. Tyhle otázky většinou skončí tak, že začnu bejt nepříjemná a začnu se ohrazovat, protože sem fakt spokojená s tim, jak to je teď.

Ne že bych si nepřála, aby to bylo jinak, ale vim, že k tomu jednou s timhle chlapem dojde, ale prostě nechceme ani jeden nikam spěchat. Chceme si užít toho, co máme a celkem mě štve, že se nám do toho neustále kvedlaj lidi, kterejm je do toho úplný houby. A proč je nechce poznat? No uznejte, chtěli byste poznat lidi, který týrali svoje dítě a vašeho současnýho partnera? Rozhodně ne, a když už, tak jenom proto, abyste je pořádně zmlátili a od plic jim řekli, jak moc špatnejma rodičema byli. A neb je můj chlap rozumnej člověk, kterej nerad konflikty - alespoň v případě, že se jim lze v klidu vyhnout - nebude se do nich hnát po hlavě. A to je přeci rozumný jednání ne?

Takže výsledek tohohle slovního výlevu je jasnej a u nás už snad konečně přijatej. Žiju si, jak žiju, flámuju, užívám si každej den naplno - dokud mám čas, kterýho opravdu není mnoho - a využívám každý příležitosti, kterou můžu strávit po boku člověka, kterýho nadevšechno miluju a kterej miluje mě. A to je v tuhle chvíli důležitý. A víte co? Možná to není perfektní, ale vzhledem k událostem posledních týdnů a k tomu, co mě v nejbližších měsících čeká, je to tak jedině dobře. Protože pokud se operace, kterou bych měla po novym roce absolvovat, nepodaří - a že tu velká pravděpodobnost, že to tak může dopadnout - je tenhle životní styl naprosto v pořádku.

Nepřenesla bych totiž přes srdce, kdybych si k někomu vytvořila až moc velký závazky jako je společný bydlení, svatba nebo děti a pak opustila tenhle svět s tim, že tady ty milovaný lidi nechám. Je to možná trochu obranej mechanismus, ale víte co? Nebránim jenom sebe, ale i jeho. Protože mi na něm záleží a to tak moc, že bych nepřenesla přes srdce, aby byl jednoho dne kvůli mně nešťastnej. Tohle za žádných okolností nepřipustim. Nikdy. Takže asi tak…to je zhruba tak všechno, co sem vám dneska chtěla říct. A jaký z toho plyne poučení?

ŽIJ KU SPOKOJENOSTI SVÉ!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama