Výsledek obrázku pro nakladatelství jota - logo Výsledek obrázku pro one hot book Související obrázek Výsledek obrázku pro má kniha - logo

BDSM -Blbé Dialogy Somnambulní Masařky 15

27. února 2017 v 13:17 |  Kosmikovník
A po medvídku Lupovi, vyloženě dětském tématu, zas nastal čas na trochu toho dospěláckýho tématu. Nedávno jsem přemýšlela nad tím, jestli si jako generace pořád ještě potrpíme na romantiku a na lásku v takovém tom stylu středověku, kdy se rytíři bili za čest dam a dobývali jejich srdce nebo ve stylu minulého století s předčítáním poezie, posloucháním klasické nebo nějak jinak romantické poezie, svíčkami a něžnými, lehce ostýchavými doteky. Mám totiž tak nějak dojem, že se tohle všechno kamsi vytratilo. Děláme věci, které se od nás očekávají nebo žijeme vyloženě promiskuitním způsobem života bez závazků a tím pádem i bez slibné budoucnosti. A říkám si, jestli to není škoda. Jestli se tím, že bojkotujeme romantiku, anebo se jí záměrně vyhýbáme, nepřipravujeme o něco výjimečného, kouzelného a krásného, co náš vztah s tím druhým nejen obohatí, ale také příjemně okoření a dodá mu tu správnou atmosféru a kouzlo.

Ne že bych byla nějak bůhví jak romatický typ, ale herdek filek vždyť je to krásný. Možná jsem to nějak netušila, protože jsem to nikdy neměla, ale teď, když se to tak nějak rýsuje a je i takových chvilek dopřáno - byť s mužem, se kterým to skutečně z mnoha důvodů budoucnost nemá - je mi líto, že jsem to nezažila a naplno si to všechno užívám. A nechci o to přijít. Alespoň ne teď. A víte co? Začala jsem se na ty naše víkendová odpoledne tak strašně těšit, že mi chybí už v úterý ráno. V pondělí jsem toho pořád ještě plná a žiju z těch několika málo hřejivých okamžiků, v úterý se mi začne stýskat, ve středu začínám být neklidná a uklidňuji se až v pátek nebo v sobotu večer, to podle toho, na který den jsme domluveni. A během týdne mu ještě pošlu spoustu žádoucích esemesek a dychtivě hltám každé jeho slovo, kterým mi na ně odpoví. Není to láska, je to spíš jakýsi druh vzájemné a něžné náklonnosti, bez které si v tuhle chvíli nedokážu závěr týdne představit. I tyhle řádky píšu potom, co jsem se od něj vrátila. Pořád ještě slyším jeho doteky, v hlavě si přehrávám hudbu, kterou jsme spolu poslouchali a čichám si k dlaním, ze kterých je stále ještě cítit jeho vůně. Je to zvláštní. Zvláštní a krásné. Jedinečné.

A každý den si říkám…kam se tyhle okamžiky v běžném životě poděly? Proč už se nedržíme za ruce, neposloucháme krásnou muziku a nezapalujeme solné kameny a svíčky pro navození té pravé atmosféry? Proč už si jen tak neležíme v náručí, nepovídáme si a nedotýkáme se s ostychem a rozechvělýma rukama? Proč už si nevoláme jen tak, protože chceme toho druhého slyšet a zjistit jak se má. Proč si nepřečítáme básničky a nepíšeme si pár hloupoučkých, ale přesto krásných veršů, které nám probudí v bříšku tísíce bělásků? Proč nám jde jenom o sex? Nebo je to jen můj dojem? Potkala jsem zkrátka a dobře špatné muže a až teď jsem narazila na někoho, kdo mě takhle duševně zmámí a rozvíří v mém podbřišku celé hejno motýlků, kteří mávají křidélky jak pominutí?

Ať už jsem kolem sebe měla vždycky hromadu mužů, nikdo z nich nedal tyhle krásné chvilkové okamžiky romanického štěstí byť bez lásky a budoucnosti… Sice mám občas pocit, že bych tohle měla prožívat s někým úplně jiným, ale ten člověk to zkrátka a dobře nedokáže a to ani kvůli mně. A paradox je, že právě tohohle miluju nadevšechno na světě. Takže to vedu takhle se dvěma muži zároveň a čekám, jestli to jednou láska mého života dokáže a něco se v ní zlomí, anebo jestli to vyšumí do ztracena a budu žít zas tak, jak jsem žila dřív…což se vymyká trochu tomu, co jsem psala před chvílí, ale pokud vám prostě muž ve vztahu nemůže dát to, po čem toužíte, začnete to pochopitelně hledat jinde. A v mém případě skutečně nejde o sex - s číslem dvě, tedy s mou romantickou duší. Jde jen o pár hodin jednou za týden ve společnosti krásných a vznešených slov, hudby a všeho toho ostatního, co mi zkrátka a dobře chybí. Je to jen jedna z mnoha změn, které jsem se tento rok rozhodla ve svém životě změnit. A o těch dalších vám brzy napíšu. A je jen na vás jestli těmto článkům budete věnovat svůj čas a pozornost.

VEŘTE V ROMANTIKU A V LÁSKU PRO KTEROU SE ZABÍJÍ!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama